ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KOSGEB EDİRNE İL MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
KOSGEB EDİRNE İL MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Edirne KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel ve KOBİ uzmanı Gülden Uslu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.Tekirdağ KOSGEB Müdürlüğünde görevli iken Edirne KOSGEB İl Müdürlüğüne atanan Bedri Döngel ve KOBİ uzmanı Gülden Uslu'nun EDESOB'u ziyaretlerinde EDESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Edirne KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel ve KOBİ uzmanı Gülden Uslu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.Tekirdağ KOSGEB Müdürlüğünde görevli iken Edirne KOSGEB İl Müdürlüğüne atanan Bedri Döngel ve KOBİ uzmanı Gülden Uslu'nun EDESOB'u ziyaretlerinde EDESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.

Tekirdağ'da görevli iken Edirne'den sorumlu uzman olarak görev yapan Bedri Döngel geçmiş dönemde çok güzel çalışmalar yaptıklarını belirterek “Edirne'ye atanmaktan dolayı çok mutluyum. Zaten Edirne'den sorumlu uzman olarak görev yaptığım sürede Edirne ve Edirne'de faaliyet gösteren ticaret erbaplarını tanıma fırsatım oldu. Edirne'nin KOSGEB desteklerinden daha fazla yararlanması için tüm gücümüzle çalışacağız.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Bedri Döngel'in Edirne KOSGEB İl Müdürü olarak atanmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirterek “Geçmiş dönemde çok güzel çalışmalara imza attık. Özellikle KOSGEB'in sağlamış faizsiz kredi desteğinden Edirne'nin yararlanmasında Bedri Bey'in çok büyük gayretleri oldu. O dönemde Edirne'ye defalarca gelerek KOSGEB hakkında bilgilendirme toplantıları düzenlendi. Bedri Bey'in Edirne İl Müdürü olması ile Edirne'nin KOSGEB'ten çok daha fazla yararlanacağına inanıyorum” dedi. Gerçekleşen ziyarette kısa süre içerisinde KOSGEB ile beraber girişimcilik kursları açılması yönünde çalışmalara başlama kararı alındı.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR