ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB'TAN GÜMÜLCİNE ÇIKARTMASI
EDESOB'TAN GÜMÜLCİNE ÇIKARTMASIEdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Gümülcine Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Federasyonunun davetlisi olarak Yunanistan Gümülcine'de düzenlenen 22.Gümülcine Uluslararası Fuarına katıldı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Gümülcine Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Federasyonunun davetlisi olarak Yunanistan Gümülcine'de düzenlenen 22.Gümülcine Uluslararası Fuarına katıldı.

Gümülcine Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Federasyonu Başkanı Chatzimanou Despina'nın daveti üzerine Edirne ESOB tarafından oluşturulan heyette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan, Edirne ESOB Denetim Kurulu Başkanı Yıldırım Sain, Edirne ESOB Disiplin Kurulu Başkanı İlhan Dalkıran, Edirne ESOB Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Temelli, Edirne Demirciler Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Edirne Terziler Odası Başkanı Hakan Fındıklı, Havsa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Cam, Uzunköprü Madeni Eşya Sanatkarları Odası Başkanı Emin Kilci, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören yer aldılar.

Düzenlenen Fuara davetli olarak katılan CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Susam ve İzmir ESOB Başkanı Zekeriya Mutlu'nun da katılımları ile Türkiye'nin çok güzel bir şekilde temsil edildiğini belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Yunanistan Doğu Trakya Makedonya Bakanı Teodoros Karaoğlu ile özellikle Tır kuyrukları ve ikili ilişkiler hakkında değerlendirmelerde bulunduklarını belirtti.

Rodopi Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı da ziyaret eden heyet geçmişten gelen yakın ilişkilerin artarak devam etmesi ve ortak projeler hazırlanması yönünde mutabakata varıldı. EDESOB Başkanı Emin İnağ Yunanistan'da yaptığı konuşmalarda özellikle Yunanistan Edirne Başkonsolosu Katerina Varvariğou'ya vizelerde sağladıkları kolaylık ve yoğun çalışma tempolarından dolayı teşekkürlerini belirtti.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR