ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
KOSGEB'TEN EDESOB'A EĞİTİM.
KOSGEB'TEN EDESOB'A EĞİTİM.Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen faaliyetler kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda Edirne Merkez İlçe'de faaliyet gösteren odaların katılımları ile eğitim toplantısı düzenlendi.

Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen faaliyetler kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği toplantı salonunda Edirne Merkez İlçe'de faaliyet gösteren odaların katılımları ile eğitim toplantısı düzenlendi.

KOSGEB Başkanlık Müşaviri Aynur Odaman, Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel, Edirne KOSGEB Kobi uzmanı Gülden Uslu ve girişimcilik başarı öyküsünü sunmak üzere Cemil Arkan Edirne ESOB'a bağlı oda yöneticilerine sunumlarını yaptılar. Toplantıya Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne İnşaat Sanatkarları Odası Başkanı Mehmet Özkan ve oda yöneticileri, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç ve oda yöneticileri, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler ve oda yöneticileri, Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı Hakan Fındıklı ve oda yöneticileri, Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain, Edirne Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Süleyman Yaşagör ve oda yöneticileri ile Edirne Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı ve oda yöneticileri katıldılar.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne KOSGEB İl Müdürlüğü'ne Bedri Döngel'in atanmasının ardından KOSGEB'in şaha kalktığını belirterek “Bedri Bey ile Tekirdağ KOSGEB'te görevli olduğu zamandan beri çalışıyoruz, kendisi çok özverili ve çalışkan bir arkadaşımız Edirne KOSGEB İl Müdürü olması bizleri çok sevindirdi. Çok iyi işler başaracağımıza eminim” dedi.

Toplantıda Edirne KOSGEB Kobi uzmanı Gülden Uslu tarafından genel KOSGEB destekleri hakkında, Cemil Arkan tarafından girişimcilik başarası hakkında ve KOSGEB Başkanlık Müşaviri Aynur Odaman tarafından KOBİ'lerde sürdürülebilirlik ve Aile İçi Devre Hazırlık konularında katılımcılara sunumlar yapıldı.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR