ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AK PARTİ EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLARI EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
AK PARTİ EDİRNE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLARI EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü beraberinde, Edirne Belediye Başkanlığı aday adayları Prof.Dr.Ahmet Günşen ve Tuna Bekleviç Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü beraberinde, Edirne Belediye Başkanlığı aday adayları Prof.Dr.Ahmet Günşen ve Tuna Bekleviç Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ni ziyaret etti.

Ziyarette, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Özkan ve Erbey Kılıç ile EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular. AK Parti Belediye Başkanı Aday Adayları, Belediye Başkanlığına aday olmalarının sebeplerini ve Edirne Belediye Başkanı seçilmeleri halinde yapacakları icraatlar hakkında bilgi verdiler.

Prof.Dr. Ahmet Günşen Ahilik sistemi ve günümüz esnaf teşkilatları konusunda Türkiye'de söz sahibi olan sayılı akademisyenlerden olduğunu belirtti. Tuna Bekleviç ise Alipaşa'da esnaflık yapan bir Ailenin çocuğu olarak esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve taleplerini birebir yaşadığını bu konularda çözüm için tüm gücü ile çalışacağını belirtti.

Aday adalarının bir birinden değerli olduğunu belirterek, her iki aday adayına da başarılar diledi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR