ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ KOSGEB MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL'İ ZİYARET ETTİ.
EMİN İNAĞ KOSGEB MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL'İ ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Edirne KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel'i ziyaret etti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Edirne KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel'i ziyaret etti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel'i makamında ziyaret etti. Bedri Döngel'in Edirne KOSGEB İl Müdürülüğü'ne atanmasından dolayı çok memenun olduklarını belirten Emin İnağ “ Geçmişte Bedri Bey ile beraber çok güzel çalışmalara imza attık. Şuan Edirne KOSGEB İl Müdürü olarak kendisinden beklentilerimiz çok daha yüksek Bedri Bey zaten çalışkanlığı ve üstün gayreti ile bizim beklentilerimizi karşılıyor.” Dedi.

Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel Edirne'de KOSGEB olarak yoğun bir şekilde çalışarak ticaret erbaplarına mümkün olduğunca destek sunmayı hedeflediklerini belirtti. Bedri Döngel “Edirne'ye atanmamın ardından gördüğüm en önemli konu, Tekirdağ'da görevli olduğum dönemde Edirne'den sorumlu uzman olarak güzel çalışmalara vesile olmuşuz. Bunu görmek çok güzel bir duygu. Tabi beklentiler yüksek bizim hedefimizde yüksek umarım çok çalışarak Edirnemize faydalı oluruz.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel proje tabanlı KOSGEB destekleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR