ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB’TAN EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ RAHMİ BAŞTUĞA HOŞGELDİN ZİYARETİ.
EDESOB’TAN EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ RAHMİ BAŞTUĞA HOŞGELDİN ZİYARETİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve beraberinde yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret ettiler.
 
         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve beraberinde yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret ettiler.
 
          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Ulusoy, Erbey Kılıç, Yunus Atay, İbrahim Aldanmaz, Ali İhsan Laçiner, Denetim Kurulu Başkanı Yıldırım Sain, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Temelli, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mahmut Dermikan, EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören ve Havsa Esnaf Odası Genel Sekreteri Recep Öztürk Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Rahmi Baştuğu makamında ziyaret ettiler.
 
          Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’a, Edirne sanatkârlarınca hazırlanmış minyatür tablo hediye eden Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Rahmi Baştuğ’a yeni görevinde başarılar diledi. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hakkında bilgi veren Emin İnağ “Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Devletimizin tüm kurumları ile olduğu gibi Emniyet Müdürlüğümüz ile de uyum içerisinde görev yapmaya devam edeceğiz. Ben tüm Edirne esnaf ve sanatkarı adına Emniyet Müdürümüze hoş geldiniz diyorum.” Dedi. 
 
          Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ Edirne’de görev yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek “Edirne’de çok çeşitli çalışmalar yaparak Edirne’ye faydalı olmak istiyorum. Edirne’de bir hizmette bulunmak, gerekirse taş taşımak bu halka hizmet etmek istiyorum. Halkımız çok medeni ve asayiş kurallarına dikkat ediyor. Bizler emniyet teşkilatı olarak öncelikle önleyici görev yapacağız. Amacımız insanlarımızın sağlığını korumak, bunun için halkımızı bilinçlendirmek. Ceza en son başvurulacak unsur olacak.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR