ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İSMAİL ASLAN’DAN EDESOB’A VEDA ZİYARETİ.
İSMAİL ASLAN’DAN EDESOB’A VEDA ZİYARETİ.Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı’nı 2005 yılında beri başarı ile yürüten İsmail Aslan Maliye Bakanlığı Daire Başkanlığına atanan İsmail Aslan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne veda ziyaretinde bulundu.
 
Edirne Vergi Dairesi Başkanlığı’nı 2005 yılında beri başarı ile yürüten İsmail Aslan Maliye Bakanlığı Daire Başkanlığına atanan İsmail Aslan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne veda ziyaretinde bulundu.
 
          İsmail Aslan, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özkan  ile görüştü. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Çok başarılı bir bürokratımız terfi alarak bir üst göreve atandı. Vergi Dairesi Başkanımız İsmail Aslan ile çok uyumlu ve başarılı bir çalışma dönemi geçirdik. Kendisinin Ankara’da bir üst göreve atanması bizleri çok mutlu etti. Vergi Dairesi başta kendilerinin gayretleri ile esnaf ve sanatkarlarımızın mutluluk içerisinde gittikleri ve işlemlerini yaptıkları bir kurum olmuştur. Her zaman söylediğim gibi bize “Devletin Sıcak” yüzünü göstermişlerdir.” Dedi.
 
          İsmail Aslan Esnaf Odalarının Vergi Dairelerinin tamamlayıcı unsurlarından biri olduğunu belirterek “ Esnaf Odaları mükelleflerimizin kayıtlı oldukları kuruluşlar ve bizimde muhatabımız, ortağımız, müşterimiz. Beraber yaptığımız çalışmalarda çok güzel sonuçlar aldığımızı düşünüyorum.” dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR