ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “POLİS TEŞKİLATIMIZIN DAİMA YANINDAYIZ.”
EMİN İNAĞ “POLİS TEŞKİLATIMIZIN DAİMA YANINDAYIZ.”Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ geçtiğimiz hafta kutladığımız polis teşkilatının kuruluşunun 169. Yıldönümünün ardından Edirne’de yaşanan elim olaydan dolayı esnaf ve sanatkarlar olarak büyük üzüntü duyduklarını belirtti.
 
    Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ geçtiğimiz hafta kutladığımız polis teşkilatının kuruluşunun 169. Yıldönümünün ardından Edirne’de yaşanan elim olaydan dolayı esnaf ve sanatkarlar olarak büyük üzüntü duyduklarını belirtti.

    Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Geçtiğimiz hafta coşku ile kutladığımız polis teşkilatının kuruluşunun 169. Yıldönümü kutlamalarının ardından dün gerçekleşen saldırı bizleri derinden üzmüştür. Düzenlenen operasyon sırasında şehit olan Edirne İl Emniyet Müdür Yardımcımız Ertan Nezihi Turhan’ın şehit olması ve iki polis memurumuzun yaralanması esnaf ve sanatkar camiasını derinden üzmüştür. Edirne ESOB olarak başta şehit amirimizin ailesine, Sayın Valimiz Hasan Duruer olmak üzere İl Emniyet Müdürümüz Sayın Rahmi Baştuğ’un şahsında tüm emniyet teşkilatımıza başsağlığı ve yaralanan memur kardeşlerimize geçmiş olsun ve acil şifalar diliyoruz.” Dedi.

 
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR