ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ H.METİN SÜMER EDESOB'U ZİYARET ETTİ.
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ H.METİN SÜMER EDESOB'U ZİYARET ETTİ.Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürü H.Metin Sümer Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret etti.
     Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürü olarak görev yaparken kendi isteği ile Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğü'ne Sosyal Güvenlik Uzmanı olarak atanan H.Metin Sümer Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ'ı ziyaret etti.
     Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürü H.Metin Sümer Edirne'deki görev süreci boyunca vatandaşlara en iyi şekilde hizmet etmeye gayret gösterdiğini belirterek "Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Emin İnağ görev sürem boyunca bizlere sağladığı destekten dolayı teşekkür ederim" dedi.
    Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ "İl Müdürülüğü süresince üstün başarı gösteren Müdürümüzün ayrılması bizleri üzmüştür. Ancak biliyoruz ki yerine atanacak olan İl Müdürümüzde büyük gayret gösterecektir. Metin Bey'in yükselttiği hizmet çıtası esnaf ve sanatkarlarımızı çok memnun etmiştir. Ben kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.
    Edirne SGK İl Müdürü H.Metin Sümer'e Edirne İkizevler Konağında faaliyet gösteren sanatkarların hazırladığı Edirnekari süslemeli sandık hediye eden Emin İnağ, H.Metin Sümer'e başarılar diledi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR