ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ESNAF VE SANATKARLAR ODALARINDAN BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET
ESNAF VE SANATKARLAR ODALARINDAN BELEDİYE BAŞKANI’NA ZİYARET30.Mart.2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Edirne Belediye Başkanlığı’na seçilen Recep Gürkan’a esnaf ve sanatkarlar odalarından ziyaret.
          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ başkanlığında yapılan ziyarette Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Özkan, Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Edirne Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Timur Erdoğan, Edirne Pazarcılar Esnaf Odası Başkan Vekili İskender İşbilen, Edirne Terziler Esnaf Odası Başkanı Hakan Fındıklı, Edirne Servis Araçları Odası Başkanı Nezehattin Erçetin, Edirne ESOB Kadın Kolları Başkanı Semra Cila, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular.
 
          Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ tüm esnaf ve sanatkar camiası adına hayırlı olsun dileklerini sundu. Emin İnağ Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a esnaf ve sanatkarın öncelikli sorunları hakkında kısa bilgi sundu. Seçimler esnasında ziyaretlere Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığından başladığını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan daima iletişim halinde olacaklarını ve Edirne için beraber çalışacaklarını belirtti.
 
          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ İkizevler Konağında hazırlanmış olan Edirnekari süslemeli bir sandığı Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a hediye etti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR