ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “EDİRNE’Yİ TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ.”
EMİN İNAĞ “EDİRNE’Yİ TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ.”Bu yıl Burgaz Bölgesel Turizm Derneği tarafından 13.’sü düzenlenen Burgaz Turizm Fuarı’na Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ‘de katıldı.
 
           Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne’de ekonomik gelişim açısından en önemli sektör olarak turizmi gördüklerini belirterek “İlimizde turizmin gelişmesi ve ekonomik girdinin artması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halen yürütmekte olduğumuz Bana Trakları Anlat isimli projemizde ortak olan Bulgaristan Burgaz Bölgesel Turizm Derneği tarafından bu yıl 13.’sü organize edilen ve Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak 4 yıldır katıldığımız turizm fuarında İkizevler Sanatkarlar Gösteri Merkezinde üretilen Edirnekari Sandıkları ve Bademezmesi ürünleri ile katıldık.” Dedi. Edirne’de düzenlenecek olan Bando ve Ciğer Festivali Etkinlikleri sebebi ile kendisinin fuara katılamadığını belirten Emin İnağ “Edirnemiz için çalışmalarımıza dört koldan devam ediyoruz. Edirnemizin çok önemli bir değeri olan Edirne Tava Ciğeri tanıtma konusunda uzun yıllar çalışmalar yürüttük, Edirne Belediye Başkanlığımızda tanıtım faaliyetlerine tüm gücü ile destek vermekte, Edirne’de düzenlenecek Edirne Bando ve Tava Ciğer Festivali etkinlikleri çerçevesinde  organizasyona katkıda bulunan başta Edirne Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.
 
            Bulgaristan Burgaz’da düzenlenen fuara Edirne ESOB’u temsilen Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Sekreteri Özay Güngören katıldı. Düzenlenen fuara katılan Türkiye Cumhuriyeti Burgaz Başkonsolosu Niyazi Evren Akyol Edirne ESOB standını ziyaret etti. Başkonsolos Niyazi Evren Akyol, Türkiye Cumhuriyeti’nden katılan tek kurum olan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine teşekkür etti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR