ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
İL EMNİYET MÜDÜRÜ RAHMİ BAŞTUĞ’A TAZİYE ZİYARETİ
İL EMNİYET MÜDÜRÜ RAHMİ BAŞTUĞ’A TAZİYE ZİYARETİEdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç ve Mehmet Özkan ile Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Edirne İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ makamında ziyaret ederek taziyede bulundular.
       Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç ve Mehmet Özkan ile Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can, Edirne İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ makamında ziyaret ederek taziyede bulundular.
 
       Edirne ESOB Heyeti, 14 Nisan 2014 günü İlimizde meydana gelen olaya müdahale ederken görevi başında şehit olan 2.Sınıf Emniyet Müdürü Şehit Ertan Nezihi Turan için İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’a tüm esnaf ve sanatkarlar adına taziyelerini bildirdiler. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Müdürümüzün şehit oluşu bizleri derinden üzmüştür. Edirne halkı olarak bizler daima emniyet güçlerimizin yanındayız. Edirne esnaf ve sanatkarları adına sizin nezrinizde tüm emniyet teşkilatımıza başsağlığı diliyoruz.” Dedi.
 
       Edirne İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ çok sevdikleri görev arkadaşlarını kaybetmenin üzüntüsü içerisinde olduklarını belirtti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR