ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB SEÇİMİNİ YAPTI.
EDESOB SEÇİMİNİ YAPTI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 5362 sayılı Kanun gereği 39. Olağan Genel Kurulu’nu 04 Mayıs 2014 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirdi.
 
         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 5362 sayılı Kanun gereği 39. Olağan Genel Kurulu’nu 04 Mayıs 2014 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirdi.
 
          EDESOB Genel Kurul Toplantısı Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Başkanı Özcan Saraçoğlu’nun Divan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi. 248 delegenin 238’i sandık başına giderken Beyaz liste ile yarışa katılan Emin İnağ 134 oy alarak tekrar Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı’na seçildi. Diğer başkan adayı Uzunköprü Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Cingöz ise 104 oy aldı.
 
          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yaptığı konuşmada genel kurulun tüm esnaf ve sanatkarlar camiasına hayırlı olmasını diledi. EDESOB Başkanı İnağ Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak yaptıkları çalışmaları anlattı. İnağ “Yasanın bizlere verdiği yetkiler çerçevesinde odalarımız ile esnaf ve sanatkarlarımıza hizmet etmeye gayret ettik. Edirnemizin gelişimine katkı sağlamak için özellikle turizm alanında etki yaratacak projeler hazırladık.” Dedi.
 
          Genel kurul gündemi gereği tüm maddelerin görüşülmesinin ardından seçimlere geçildi. 238 delegenin oy kullandığı seçimler sonucunda Emin İnağ’ın listesi 134 oy alarak seçimleri kazandı. Üçüncü dönemde güven tazeleyen Emin İnağ’ın Yönetim Kurulu Listesi; Mehmet Özkan, Erbey Kılıç, Yunus Atay, İsmail Yüksel, Mahmut Demirkıran ve Bülent Kanlılar’dan oluştu. Denetim Kuruluna, İbrahim Karaçalı, Hüseyin Tütüncü ve İbrahim Aldanmaz seçilirken Disiplin Kuruluna Hakan Fındıklı, Hasan Timur Erdoğan ve Hüseyin Guşa seçildiler.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR