ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ İDARE ORGANLARI İLK TOPLANTILARINI YAPTI.
EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ İDARE ORGANLARI İLK TOPLANTILARINI YAPTI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 04 Mayıs 2014 günü yapılan 39.olağan Genel Kurulu ardından seçilen idari organları ilk toplantılarını yaptı. Edirne ESOB hizmet binasında gerçekleştirilen toplantılarda Edirne ESOB Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeleri bir araya geldi.
           Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği 04 Mayıs 2014 günü yapılan 39.olağan Genel Kurulu ardından seçilen idari organları ilk toplantılarını yaptı. Edirne ESOB hizmet binasında gerçekleştirilen toplantılarda Edirne ESOB Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Disiplin Kurulu üyeleri bir araya geldi.
          04 Mayıs 2014 günü gerçekleştirilen Edirne ESOB Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Emin İnağ yönetim kurulu üyeleri, Mehmet Özkan, Erbey Kılıç, Yunus Atay, İsmail Yüksel, Mahmut Demirkan, Bülent Kanlılar Edirne ESOB yönetim kurulu başkan vekilini seçti. Yapılan oylama sonucu Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan EDESOB Başkan Vekilliği'ne seçildi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Yeni çalışma döneminde birlik beraberlik içinde başta esnaf ve sanatkarımız olmak üzere, meslek odalarımıza ve Edirnemize hizmet etmek için yoğun bir dönem bizleri bekliyor. İnanıyorum ki Birliğimizin tüm organları uyum içerisinde esnaf ve sanatkarımıza hizmet etmeye devam edecektir.” Dedi.
Edirne ESOB Denetim Kurulu'na seçilen Hüseyin Tütüncü, İbrahim Karaçalı ve İbrahim Aldanmaz yaptıkları toplantı neticesinde Denetim Kurulu Başkanlığı'na Hüseyin Tütüncü'yü seçti. Edirne ESOB Disiplin Kurulu'na seçilen H.Timur Erdoğan, Hakan Fındıklı ve Hüseyin Guşa kendi aralarında yaptıkları seçim ile Edirne ESOB Disiplin Kurulu Başkanlığı'na H.Timur Erdoğan'ı seçtiler.
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Genel Kurulunda yeni seçilen EDESOB Yöneticilerine hayırlı olmasını dileyerek “Allah’tan hepimizin başarı ile görev yapmayı nasip etmesini diliyorum. Seçilen tüm arkadaşlarımıza yanlışsız, başarılı bir dönem geçirmelerini diliyorum.” Dedi.
           Edirne ESOB idari organları yaptıkları toplantıların ardından hatıra resmi çektirdiler. (Toplu resim ayaktakiler soldan sağa; Hüseyin Guşa, Hakan Fındıklı, İbrahim Aldanmaz, Hüseyin Tütüncü, Yunus Atay, İsmail Yüksel, Emin İnağ, İbrahim Karaçalı, Mehmet Özkan, Erbey Kılıç, Bülent Kanlılar, H.Timur Erdoğan, Mahmut Dermikan)
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR