ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE AK PARTİ İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE EMİN İNAĞ'I ZİYARET ETTİ.
EDİRNE AK PARTİ İL BAŞKANI MÜJDAT KAHVE EMİN İNAĞ'I ZİYARET ETTİ.Edirne AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve, 4 Mayıs 2014 Pazar günü yapılan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyen Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret etti.
         Edirne AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve, 4 Mayıs 2014 Pazar günü yapılan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyen Edirne ESOB Başkanı  Emin İnağ'ı makamında ziyaret etti.
           Müjdat Kahve'nin geçekleştirdiği ziyarette Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan ve Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç hazır bulundular. Edirne AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve EDESOB Başkanı Emin İnağ tekrar seçilmesinden dolayı tebrik etti. Müjdat Kahve " Sevgili Başkanım Emin İnağ ve EDESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerini seçilmelerinden dolayı tebrik ediyorum. Hayırlı olmasını diliyorum." dedi.
 
           EDESOB Başkanı Emin İnağ "Allah yüzümüzü kara çıkarmasın, Edirnemize en iyi şekilde hizmet etmeye, esnaf ve sanatkarlarımız için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR