ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN EDESOB’A ZİYARET.
SOSYAL GÜVENLİK KURUMUNDAN EDESOB’A ZİYARET.12-18 Mayıs tarihleri arasında sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla bu yıl 6. kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hayrettin Karbuz, Müdür Yardımcısı Adnan Kayıran ve Şef Sevim Yıldız Edirne ESOB’u ziyaret etti.
         12-18 Mayıs tarihleri arasında sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla bu yıl 6. kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hayrettin Karbuz, Müdür Yardımcısı Adnan Kayıran ve Şef Sevim Yıldız Edirne ESOB’u ziyaret etti.
 
            Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören’in hazır bulundukları SGK Edirne İl Müdürü Hayrettin Karbuz “Bu yıl altıncısı düzenlenen sosyal güvenlik haftası etkinlikleri çerçevesinde protokol ziyaretleri, STK ziyaretleri yapıyoruz. Ancak Soma’da yaşanan facia hepimizi derinden yaralamıştır.” Dedi. SGK Edirne İl Müdürü Hayrettin Karbuz “Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde kurumumuzun iş ve işlermlerini tanıtmak ve yaymayı amaçlıyoruz. Edirne ESOB daima bizlere destek olmuş ve kapıları ardına kadar açık olan bir kuruluştur.” dedi.
 
            Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Soma’da yaşanan facianın tüm halkımızı derinden üzdüğünü belirterek yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. Emin İnağ “Öncelikle Soma’da yaşanan kaza hepimizi derinden üzdü. Ben hayatını kaybeden işçi kardeşlerimize Allah’tan rahmet, başta yakınları olmak üzere tüm halkımıza da başsalığı diliyorum. Biz Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Sosyal Güvenlik Kurumu ile olan ilişkilerimizden çok memnunuz. Her fırsatta belirttiğim gibi Vergi Dairesi, Sosyal Güvenlik Kurumu bizlere Devletin sıcak yüzünü gösteriyorlar. Özellikle son yıllarda gerçekleştirilen teknolojik atılımlar ile bu kurumlarımız çok güzel hizmet vermektedirler.” Dedi.
 
            Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hayrettin Karbuz “Uzunköprü ve Keşan İlçelerimizde kurulan merkez müdürlükleri vasıtasıyla ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza hizmeti daha da kolaylaştırdık. Uzunköprü Merkez Müdürlüğümüzde 1 müdür 7 personel, Keşan Merkez Müdürlüğümüzde 1 Müdür 10 personel görev yapmaktadır. Ayrıca kurumumuz yeni devreye giren sistem ile tek numarayı arayarak bulunduğunuz ildeki sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne ulaşabiliyorsunuz. 0 850 724 0 745 arayıp bulunduğunuz ilin trafik kodunu tuşladığınızda direk o ildeki SGK İl Müdürlüğüne bağlanıyorsunuz” dedi.
           
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR