ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ KADIN KURULUNDAN EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ ZİYARET
EDİRNE ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ KADIN KURULUNDAN EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ ZİYARETEdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Kadın Kurulu, Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
     4 Mayıs 2014 tarihinde güven tazeleyerek Edirne ESOB Başkanlığı'na seçilen Emin İnağ, Edirne ESOB Kadın Kurulu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
    Edirne ESOB Kadın Kurulu Başkanı Semra Cila Başkanlığında, Tülay Yürük, İlksen Özdeş, Cemile Camlı, Şendül Dirican ve Gülcan Korkmaz Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ'ı makamında ziyaret ettiler. Semra Cila "Başkanımıza hayırlı olsun diliyorum. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Türkiye'de ikinci olan Kadın Kurulu'nu kurarak kadın esnaf ve sanatkarlara verdiği değeri ortaya koymuştur. Bizler kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz." dedi.
 
 
     Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başklanı Emin İnağ "Bayan esnaf ve sanatkarlarımız ekonomimizde çok önemli bir yer tutmaktadır. Edirne ESOB olarak Kadın Kurulumuz ile birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR