ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “KIRKPINAR BİR ESNAF BAYRAMIDIR.”
EMİN İNAĞ “KIRKPINAR BİR ESNAF BAYRAMIDIR.”Bu yıl 653.’sü düzenlenen Kırkpınar etkinlikleri sebebi ile bir açıklama yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Kırkpınar’ın bir “esnaf bayramı” olduğunu söyledi.
 
Bu yıl 653.’sü düzenlenen Kırkpınar etkinlikleri sebebi ile bir açıklama yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Kırkpınar’ın bir “esnaf bayramı” olduğunu söyledi.
 
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Bu yıl 653. ‘sü düzenlenen “Kırkpınar”  Edirne başta olmak üzere Ülkemizin ve Dünya’nın en önemli sportif etkinliklerinden biridir. Edirne’nin adını tüm Dünya’ya tekrar duyuracağımız, Edirne’nin zengin tarihini gözler önüne seren bu güzel etkinlik öncelikle tüm halkımıza hayırlı olsun. 653. Yıldır düzenlenen ve her organizasyonda onbinlerce kişinin Edirne’ye ziyarete geldiği Kırkpınar aynı zamanda bir esnaf bayramıdır. Biz esnaf ve sanatkarların sloganı olan “Gülümsemesini bilmeyen dükkan açmasın” bugünlerde ön plana çıkacaktır. Dükkanlarımıza gelen müşterilerimize evimize gelen misafirlerimizden daha iyi davranmalı, güler yüz ve nezaket kuralları ile kendilerini ağırlamalıyız. Özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren esnaflarımız hijyen kurallarına çok dikkat etmeliler. Halihazırda devam eden hijyen kurslarımıza büyük ilgi gösteren Edirne esnafı bu konuda Türkiye’de çok iyi bir düzeyi yakalamışlardır. Kırkpınar’ın esnaflar için bir bayram olduğunu unutmadan, bu bayramımızı da coşku ile kutlayalım ve müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunalım.” Dedi.
 
EDESOB Başkanı Emin İnağ “Kırkpınar’da bugün gelen misafirlerimizin, dünde geldiklerini, yarında geleceklerini unutmadan çalışalım. Esnaflar olarak birbirimizin hatasını görürsek uyaralım, tüm Edirne esnaf ve sanatkar camiası olarak misafirlerimize en iyi şekilde hizmet edelim.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR