ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “ESNAFLARIMIZ TORBA KANUNUN VERDİĞİ FIRSATI KAÇIRMAMALI”
EMİN İNAĞ “ESNAFLARIMIZ TORBA KANUNUN VERDİĞİ FIRSATI KAÇIRMAMALI”Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ 6552 sayılı Torba Kanun kapsamında esnaf ve sanatkarların borçlarını yapılandırma fırsatını kaçırmamaları gerektiğini belirtti.
          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ 6552 sayılı Torba Kanun kapsamında esnaf ve sanatkarların borçlarını yapılandırma fırsatını kaçırmamaları gerektiğini belirtti.
 
            EDESOB Başkanı Emin İnağ “Esnaf ve sanatkarlarımızın maliye, SGK ve oda borçları gibi hususlarda yaşadıkları sıkıntıları Konfederasyonumuzda sık sık dile getiriyorduk. Yapılan çalışmalar neticesinde Hükümetimizce hazırlanan 6552 sayılı Kanun ile esnaf sanatkarlarımıza ilgili borçları yapılandırma hakkı getirilmiştir. Özellikle esnaf ve sanatkarlarımızın kayıtlı oldukları meslek odalarına olan borçlarını yapılandırmaları hususunda odalarımıza başvuru yapmaları gerekmektedir. Kasım Ayı sonuna kadar yazılı olarak yapılacak başvuru ile esnaflarımızın borcu ESBİS sistemi üzerinde yapılandırılacaktır.” Dedi.
 
            Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ 6552 sayılı Torba Kanun kapsamında yapılandırma yapmayan esnaflarımızın önemli bir fırsatı kaçırmış olacaklarını belirtti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR