ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE KOSGEB MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL’DEN “KOBİ HAFTASI” ZİYARETİ
EDİRNE KOSGEB MÜDÜRÜ BEDRİ DÖNGEL’DEN “KOBİ HAFTASI” ZİYARETİKOSGEB Edirne Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.
            KOSGEB Edirne Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar  Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.
 
            29 Eylül – 4 Ekim tarihleri arasında kutlanmakta olan Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret eden KOSGEB Müdürü Bedri Döngel “Avrupa KOBİ Haftası etkinlikleri       Türkiye’de KOSGEB tarafından yürütülmektedir. KOSGEB olarak küçük ve orta ölçekli işletmeleri destekleyen sivil toplum kuruluşları ve kamu kuruluşlarına bu hafta çerçevesinde ziyaretlerde bulunuyoruz. Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik destek faaliyetlerimizde daima yanımızda olmanızdan dolayı sizlere ayrıca teşekkür etmek isterim” dedi.
 
            Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ KOSGEB’in esnaf ve sanatkarın gelişimi yönünde sağladığı destekler ile çok önemli bir kuruluş olduğunu belirterek “Edirne ESOB ve KOSGEB olarak uyum içerisinde üyelerimize destek olmaya çalışıyoruz. KOSGEB Edirne Hizmet Müdürlüğü’nün açılması yönünde büyük gayret göstermiştik. Şimdi bunun güzelliklerini görmeye başladık. EDESOB ve KOSGEB olarak üyelerimize yönelik yapılacak destek faaliyetlerinde geçmişte olduğu gibi yine kol kola çalışacağız.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR