ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE ESOB’TAN KOSGEB’E ZİYARET.
EDİRNE ESOB’TAN KOSGEB’E ZİYARET.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
        Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyeleri Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
        Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi Yunus Atay, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Kanlılar ve EDESOB Denetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tütücü ile EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören KOSGEB Edirne Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel’i makamında ziyaret ettiler.
        Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ KOSGEB Müdürü Bedri Döngel’i kurul üyeleri olarak yapılan eğitimlerde yakından tanıdıklarını belirtti. Emin İnağ “Arkadaşlarımızın da yakından bildiği üzere Edirne ESOB olarak KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğü’nün Edirne’de açılması için yoğun çaba sarf etmiştik. KOSGEB Cansuyu Kredileri döneminde tüm evrakları Tekirdağ gönderip onay bekliyorduk. Tabi bu tip kurumların ilimizde olması esnaflarımız için büyük kolaylık. Edirne ESOB Yönetim Kurulu olarak Edirnemizin sınır ili olmasından kaynaklanan olumlu özelliklerden esnaf ve sanatkarlarımızın faydalanmasını istiyoruz. KOSGEB olarak özellikle yurt dışı fuar ve iş ziyaretlerine yapılan desteklerden esnaf ve sanatkarlarımızın yararlanması için çalışmalar yapacağız” dedi.
        Edirne KOSGEB Müdürü Bedri Döngel Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Tekirdağ Hizmet Müdürlüğünde yürütülen faaliyetlerden beri yoğun çalıştıklarını belirterek “Bizler Tekirdağ’da görevli olduğumuz dönem itibarı ile Edirne ESOB olarak yoğun mesailer yaptık. Edirne esnaf ve sanatkarının KOSGEB desteklerinden yararlanması hususunda Müdürlük olarak elimizden geleni yapıyoruz. Düzenlenmesi planlanan yurt dışı programlara KOSGEB olarak mevzuat çerçevesinde destek oluyoruz.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR