ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AYDIN ESOB’TAN EDİRNE ESOB’A AVRUPA BİRLİĞİ PROJE ZİYARETİ.
AYDIN ESOB’TAN EDİRNE ESOB’A AVRUPA BİRLİĞİ  PROJE ZİYARETİ.Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Algün, Yalçın Pektaşoğlu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.
        Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Algün, Yalçın Pektaşoğlu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.
        Aydın ESOB tarafından gerçekleştirilen ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular. Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan Aydın ESOB olarak Avrupa Birliği projelerine ağırlık verme kararı aldıklarını belirterek, bu konuda oldukça tecrübeli olan Edirne ESOB’u bilgi alışverişi yapmak üzere ziyaret ettiklerini belirtti. Aydın ESOB Selahittin Çetindoğan “Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Edirne ESOB ile sürekli görüş alışverişinde bulunuyor. Birlik Başkanımız Emin İnağ ile sürekli görüşüyoruz. Yaptığımız planlamada Aydın ESOB olarak Avrupa Birliği projelerine ağırlık vererek esnaf ve sanatkarlarımıza önemli hizmetler yapmayı hedefliyoruz. Edirne ESOB uzun yıllardır Avrupa Birliği projeleri yürütüyor. Bu konuda bilgi alışverişinde bulunmak üzere Edirne’ye geldik.” Dedi.
          Esnaf ve sanatkar teşkilatının Türkiye çapında en örgütlü ve yaygın teşkilat olduğunu belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ her zaman yapılan çalışmaları paylaştıklarını belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile uzun yıllardır bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Yapılan çalışmaların paylaşılması ve ortak hareket edilmesi çok önemlidir. Biz Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak uzun yıllardır Avrupa Birliği projesi yürütüyoruz. Yaptığımız çalışmalar konusunda üst kuruluşumuz olan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonunda da brifing şeklinde paylaştık.” Dedi. Yapılan toplantıda Aydın ESOB Yönetim Kurulu Üyelerine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören tarafından Avrupa Birliği Projeleri konusunda bilgi verildi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR