ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜNDEN EDESOB’A ZİYARET.
MESLEK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜNDEN EDESOB’A ZİYARET.Edirne Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Yaşar SOYLU ve Müdür Yardımcısı Erol Gençay Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler.
       Edirne Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Yaşar SOYLU ve Müdür Yardımcısı Erol Gençay Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler.
        Edirne Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Yaşar SOYLU göreve başlamasının ardından Mesleki Eğitim Merkezi olarak en yakın kurumlardan birini ziyaret ettiklerini belirtti. Yaşar SOYLU “Mesleki Eğitim Merkezi esnaf ve sanatkarlarımıza çırak, kalfa ve usta yetiştiren çok önemli bir okul. Ayrıca hayat boyu öğrenme programı çerçevesinde düzenlenen eğitim ve kursları da hep beraber düzenliyoruz. Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile EDESOB ve ETSO arasında imzalanan protokol çerçevesinde hijyen eğitimleri yoğun bir şekilde devam etmekte. Bizler eğitim merkezi olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinden gelecek eğitim taleplerine hazırız.” Dedi.
        Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atanan Yaşar SOYLU’ı tebrik etti. Esnaf ve sanatkarın okulu olarak gördükleri Meslek Eğitim Merkezi ile beraber eğitim çalışmaları yaptıklarını belirten EDESOB Başkanı Emin İnağ halihazırda yoğun bir şekilde hijyen eğitimlerini yürüttüklerini belirtti. İnağ “Mesleki Eğitim Merkezi, Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak üyelerimizin yanlarında çalışan çırak, kalfa ve ustaların yetiştirildiği, hijyen eğitimleri gibi hayat boyu öğrenme programlarını başarı ile yürüttüğümüz bir okul. Biz Meslek Eğitim Merkezine bizim okulumuz diyoruz. Beraberce çok güzel çalışmalara imza atacağımızı düşünüyorum.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR