ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB’TAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI MUHAMMET SAVRAN’A ZİYARET.
EDESOB’TAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI MUHAMMET SAVRAN’A ZİYARET.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’ı makamında ziyaret ettiler.
 
        Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’ı makamında ziyaret ettiler.
        Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Edirne esnafı hakkında Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’a bilgi veren EDESOB Başkanı Emin İnağ “EDESOB Edirne’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri. EDESOB siciline yaklaşık 15 Bin esnaf ve sanatkar kayıtlı. Bu üyelerimiz Birliğimiz çatısı altında kurulu il genelinde 34 esnaf ve sanatkar odasına kayıtlılar.” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB olarak özellikle üyelerimizin eğitimlerine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Çok kapsamlı bir şekilde hijyen eğitimlerimiz devam ediyor. Ayrıca EDESOB olarak Avrupa Birliği projeleri ile ilimiz turizmine katkı sağlamaya çalışıyoruz.” dedi.
                Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran Edirne’nin çok güzel bir şehir olduğunu belirtti. Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran “Esnaf ve sanatkarlar odaları Ahilik teşkilatının devamı olarak günümüzde faaliyetlerini sürdürüyorlar. Ekonomimizin temel taşlarından olan esnaf ve sanatkarlarımızın çeşitli eğitim faaliyetleri ile kalkınması oldukça önemli.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR