ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE BARO BAŞKANI ÖZGÜR YILDIRIM EDESOB’U ZİYARET ETTİ.
EDİRNE BARO BAŞKANI ÖZGÜR YILDIRIM EDESOB’U ZİYARET ETTİ.Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım ve Baro Üyesi Naim Bildik Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ makamında iade-i ziyarette bulundu.
        Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım ve Baro Üyesi Naim Bildik Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ makamında iade-i ziyarette bulundu.
 
         Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören’in de hazır bulunduğu ziyarette Edirne Barosu Başkanı Özgür Yıldırım son dönemde Edirne’de bulunan sivil toplum örgütlerinin arasındaki dayanışmanın giderek arttığını dile getirdi. Baro Başkanı Yıldırım “Baro seçimlerimizin ardından üyelerimiz tekrar bizlere görev verdiler. Seçimlerin ardından baromuzu ziyaret eden EDESOB Başkanı Emin İnağ’a iade-i   ziyarete geldik. Son dönemde Edirne’de sivil toplum kuruluşları arasında yakalanan uyum ve dayanışma memnuniyet verici.” Dedi.
 
         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne Baro Başkanlığı’na seçilen Özgür Yıldırım’ı tekrar tebrik etti. Edirne ESOB’un çalışmaları hakkında bilgi veren Emin İnağ “ Özellikle üyelerimizin yaşadığı hukuki sorunlarda EDESOB olarak tanıştığımız ve bizlerden desteklerini esirgemeyen Baromuza Başkanımız nezrinde teşekkür ederim. Baro Başkanımızın görevinde başarılı olacağına inancımız tamdır.” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, EDESOB’un AB Projesi kapsamında oluşturduğu İkizevler Sanatkarlar Gösteri Merkezinde hazırlanmış olan bir Edirnekari süslemeli sandığı Baro Başkanı Özgür Yıldırım ve Baro Üyesi Naim Bildik’e hediye etti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR