ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ ELEKTRİK FİYATLARINDA İNDİRİM KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPTI.
EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ ELEKTRİK FİYATLARINDA İNDİRİM KONUSUNDA AÇIKLAMA YAPTI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Trakya Perakende A.Ş. tarafından yaklaşık 1 yıldır uygulanmakta olan indirim uygulaması konusunda bilgilendirmede bulundu.
 
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Trakya Perakende A.Ş. tarafından yaklaşık 1 yıldır uygulanmakta olan indirim uygulaması konusunda bilgilendirmede bulundu.
 
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ TREPAŞ’ın  belirli şartları yerine getiren esnaf ve sanatkarlarımıza uyguladığı ve elektrik faturalarının altında belirtilen indirim oranının %13 olduğunu söyledi. İnağ “TREPAŞ ile yaptığımız görüşmelerde yıllık 4500 KW. ve üzeri elektrik tüketimi olan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne kayıtlı üyelerimizin işletmelerinde kullandıkları elektrik faturalarında %13 oranında indirim uygulanmaktadır. Yaptığımız hesaplarda Kilowatt saati aylık minimum 150 -TL. ve üzeri fatura gelen esnaflarımıza uygulanan bu indirimden sadece işletmeler yararlanabilecektir. İşletmelerinde yıllık 4500 KW ve üzeri elektrik kullanan esnaf ve sanatkarlarımızın TREPAŞ’a başvurarak bu indirimden yararlanmaktadırlar.” Dedi.
 
Bu çerçevede esnaf ve sanatkarların özellikle tüketim miktarı olan yıllık 4500 KW’yı geçtiklerine ve sadece işletmelerinin faturalarına yönelik bir indirim olduğuna dikkat etmeleri gerekmektedir.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR