ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
TÜRKİYE CUMHURİYETİ SOFYA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN EDESOB’A TEŞEKKÜR.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ SOFYA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN EDESOB’A TEŞEKKÜR.Uluslararası Kadın Kulübü’nün yirmi yıldır Sofya’da geleneksel olarak gerçekleştirdiği yardım amaçlı kermese daha önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti adına T.C. Sofya Büyükelçiliği iştirak etmektedir.
Uluslararası Kadın Kulübü’nün yirmi yıldır Sofya’da geleneksel olarak gerçekleştirdiği yardım amaçlı kermese daha önceki yıllarda olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti adına T.C. Sofya Büyükelçiliği iştirak etmektedir.
 
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Büyükelçiliğimizin bildirisi üzerine Türkiye Cumhuriyeti standında sunulmak üzere Edirnemize ait yöresel ürünlerden göndererek kermese katkı sağlamaktadır. Bu yılda Edirne’nin yöresel ürünleri ile katkı sağlayan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçiliği’nden teşekkür mektubu geldi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Düzenlenen kermes ülkemizin ve özellikle Edirnemizin tanıtımı açısından büyük önem taşıyor. Sofya’da temsilcilikleri bulunan tüm ülkelerin katıldığı geniş kapsamlı bir kermes organizasyonu yapılıyor. Edirne ESOB adına bizzat katıldığımız sergide Ülkemiz ve Edirnemiz adına gurur dolu anlar yaşadık. Bu yılda Edirne ESOB olarak yöresel ürünlerimiz ile desteklediğimiz kermesin ardından Sofya Büyükelçiliğimizden teşekkür mektubu aldık.” Dedi.
 
Türkiye’nin ve yöresel bazda Edirne’nin tanıtımı için önemli bir etkinlik olduğunu belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ katkı sağlayan esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti.
 
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR