ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB İLE TREPAŞ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI.
EDESOB İLE TREPAŞ İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI.TREPAŞ Edirne Perakende Hizmetleri Yöneticisi Orhan Başkurt ile TREPAŞ Satış Uzmanı Mahmut Pehlivan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaret ederek esnaf ve sanatkarlara yönelik elektrik kullanımında indirim protokolü imzaladılar.
TREPAŞ Edirne Perakende Hizmetleri Yöneticisi Orhan Başkurt ile TREPAŞ Satış Uzmanı Mahmut Pehlivan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ziyaret ederek esnaf ve sanatkarlara yönelik elektrik kullanımında indirim protokolü imzaladılar.
 
Protokolün öneminden bahseden Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Emin İNAĞ ve Başkan Vekili Mehmet ÖZKAN; " 12 aylık %12 24 aylık %13 oranında indirim sağlayacak olan bu protokol orta ve uzun vadede üyelerimizin elektrik maliyetlerinin düşürülmesi ile rekabet güçlerini artırmalarına önemli katkı sağlayacaktır. Üyelerimizin elektrik maliyetlerinin düşürülmesini amaçlayarak bu protokolü imzaladık. Üyelerimizi, Edirne TREDAŞ İşletme Müdürlüğüne başvurularını yaparak bu imkandan faydalanmaya davet ediyorum. Bu protokol tüm üyelerimize hayırlı olsun" şeklinde görüşlerini ifade etti.
 
İL ve BÖLGE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUZ.
 
TREPAŞ Perakende Hizmet Yöneticilerinin; "Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odalar Birliği üyelerine yönelik olarak imzaladığımız protokolün hayırlı olmasını diliyoruz. Amacımız, uzun yıllar elektrik hizmeti vereceğimiz tüm müşterilerimize daha kaliteli ve sürdürülebilir, değer yaratan hizmet verebilmektir. Özellikle ticaret kuruluşlarına TREPAŞ olarak destek sağlayarak il ve bölge ekonomisine katkı sağlamak istiyoruz. Bilgi için 444 88 35 yada satış uzmanımız Mahmut Pehlivan’ın 0530 322 74 82 numaralı telefonlardan bizlerle iletişime geçebilirler." açıklamasında bulunarak Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Emin İnağ’a işbirliği için teşekkürlerini dile getirdiler.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR