ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN EDESOB’U ZİYARET ETTİ.
EDİRNE VALİSİ DURSUN ALİ ŞAHİN EDESOB’U ZİYARET ETTİ.Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Ziyarette İl Jandarma Komutanı J.KD.ALB.Kamuran Ersan, İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ, Özel Kalem Müdürü İbrahim Tarancı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, İl Müftüsü Emrullah Üzüm, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ender Aydın Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’e eşlik ettiler.
 
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.
 
Ziyarette İl Jandarma Komutanı J.KD.ALB.Kamuran Ersan, İl Emniyet Müdürü Dr.Rahmi Baştuğ, Özel Kalem Müdürü İbrahim Tarancı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Hacıoğlu, İl Müftüsü Emrullah Üzüm, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ender Aydın Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’e eşlik ettiler.
 
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören’in hazır bulunduğu ziyarette, EDESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’e Edirne ESOB ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB’a Edirne İl genelinde 34 esnaf ve sanatkarlar odasının bağlı olduğu sicile kayıtlı toplam 14.000 kayıtlı üye bulunmaktadır. Edirne ESOB olarak üyelerimizin faaliyetlerini kolaylaştırmak, devlet ile olan iletişimini sağlamak ve ihtiyaçları olan mesleki eğitim sağlamak gibi çeşitli görevler yapmaktayız. Son olarak yaptığımız ve Edirne İl genelinde yürüttüğümüz Hijyen Eğitimlerinde 6.019 üyemize eğitim verdik. Ayrıca Edirne ESOB olarak çeşitli AB projeleri de yürütmekteyiz” dedi.
 
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ’dan bilgi alan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne ESOB binasında bulunan ve İkizevler Konağında üretilen Edirnekari, Hat sanatı, Minyatür Sanatı örneklerini inceledi. Yapılan çalışmaları çok beğendiğini belirten Dursun Ali Şahin beraberinde Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve heyet ile İkizevler Konağı’nı ziyaret ettiler. Burada bulunan sanatkarların çalışmalarını inceleyen Dursun Ali Şahin’e EDESOB Başkanı Emin İnağ Edirnekari sandık hediye etti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR