ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDİRNE CUMHURİYET BAŞSAVCISI MUHAMMET SAVRAN EDESOB’U ZİYARET ETTİ.
EDİRNE CUMHURİYET BAŞSAVCISI MUHAMMET SAVRAN EDESOB’U ZİYARET ETTİ.Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Emin İnağ’a iade-i ziyarette bulundu.
 
Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Emin İnağ’a iade-i ziyarette bulundu.
 
Ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören tarafından ağırlandı. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Başsavcı Savran’ın ziyaretinden mutlu olduklarını belirterek “Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Edirne iktisadi hayatında büyük önemi bulunan esnaf ve sanatkarların üst kuruluşudur. Edirne ESOB, Birliğimize bağlı 34 meslek odası ve 14000 esnaf ve sanatkarımız ile çok büyük bir aileyiz. Bu ailemize göstermiş olduğunuz değerden dolayı esnaf ve sanatkarlarımız adına teşekkürlerimi sunarım” dedi.
 
 Edirne’ye göreve geldiğinden bu yana Edirne’yi tanıma fırsatı bulduğunu belirten Başsavcı Savran Edirne’de bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran “Binlerce kişinin istihdamını sağlayan, iktisadi hayatın en önemli çarklarını oluşturan esnaf ve sanatkarların üst kuruluşu olarak sizi ziyaret etmekten dolayı mutluyum.” Dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’a İkizevler’de üretilmiş olan Edirnekari sandık takdim etti.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR