ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB İL EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ.
EDESOB İL EMNİYET MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve beraberinde Edirne ESOB Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ı makamında ziyaret ettiler.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve beraberinde Edirne ESOB Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ı makamında ziyaret ettiler.
 
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç, Yunus Atay, Mahmut Demirkan, İsmail Yüksel ve EDESOB Denetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tütüncü ve Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Aldanmaz Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanması sebebi ile Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’a görevinde başarılar dilediler. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne esnaf ve sanatkarının durumu ve Edirne ESOB hakkında bilgi verdi. Edirne ESOB Başkanı İnağ “ Edirne esnaf ve sanatkarı ve meslek odaları olarak Edirnemizin refahı, huzuru ve gelişmesi için ortak çalışmaya hazırız.” Dedi.
 
Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan “Şehrimizin gelişimi için kurumların ortak çalışması çok önemlidir. Bizlerde berber çalışmakta mutluluk duyacağız. Başarının böyle geleceğine inanıyorum.” Dedi.  
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR