ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SEL MADURU ESNAFLARA YARDIM YAPILIYOR
SEL MADURU ESNAFLARA YARDIM YAPILIYOREdirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Bulgaristan'da meydana gelen aşırı yağışlar, havaların aniden ısınması ve yoğun lodos sonucu karın çok hızlı erimesi ile meydana gelen sel sonucu büyük zarara uğrayan esnaflara yardımların başlayacağını bildirdi.
Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ  Bulgaristan'da meydana gelen aşırı yağışlar, havaların aniden ısınması ve yoğun lodos sonucu karın çok hızlı erimesi ile meydana gelen sel sonucu büyük zarara uğrayan esnaflara yardımların başlayacağını bildirdi.
 
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Edirne Valisi Sayın Dursun Ali Şahin Başkanlığında oluşturulan komisyonun süratli bir şekilde çalışmalarını yaptığını açıkladı. EDESOB Başkanı İnağ “ Sayın Valimiz Dursun Ali Şahin, Sayın Belediye Başkanımız Recep Gürkan önderliğinde Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Recep Zıpkınkurt ve Edirne Ticaret Borsası Başkanımız Özay Öztürk ile beraber oluşturduğumuz komisyon sel mağduru ticaret erbaplarına yardım yapılmasını ve yapılacak yardımların miktarını belirledi. Zarar gören ticaret erbaplarının zararları belki tam anlamıyla karşılanamayacaktır ancak bir nebze olsun yaralarını sarmada destek olunacağını düşünüyorum” dedi.
 
Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Başta Sayın Valimiz Dursun Ali Şahin, Sayın Belediye Başkanımız Recep Gürkan, Sayın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Recep Zıpkınkurt ve Ticaret Borsası Başkanımız Sayın Özay Öztürk’e duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.” Dedi.
İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR