ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
YAPI KREDİ BANKASINDAN EDESOB’A ZİYARET
YAPI KREDİ BANKASINDAN EDESOB’A ZİYARETYapı Kredi Bankası Edirne Şubesi Müdüresi Belma Kürkçüoğlu, Kobi Portföy Yönetmenleri Coşkun Özmen ile Ali Koray Bayrak Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan’da hazır bulundu.

        Yapı Kredi Bankası Edirne Şubesi Müdüresi Belma Kürkçüoğlu, Kobi Portföy Yönetmenleri Coşkun Özmen ile Ali Koray Bayrak Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan’da hazır bulundu.

          Yapı Kredi Bankası olarak bir protokol hazırladıklarını belirten Yapı Kredi Bankası Edirne Şubesi Müdüresi Belma Kürkçüoğlu “Esnaf ve sanatkarların yararlanabilecekleri cazip imkanlar sunan bir protokol çalışması içerisindeyiz. Bu protokolü Edirne ESOB’un uygun bulması durumunda karşılıklı olarak imzalayarak esnaf ve sanatkarlarımıza güzel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Büyük ekonomik sıkıntı yaşayan esnaf ve sanatkarların içinde bulundukları nakit sıkıntısını giderecek ve ekonomik anlamda rahatlatacak çalışmalara destek olmaya hazırız.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR