ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB’TAN VERGİ DAİRESİ BAŞKANINA ZİYARET.
EDESOB’TAN VERGİ DAİRESİ BAŞKANINA ZİYARET.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim, Denetim ve Disiplin kurulu üyeleri Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal’ı makamında ziyaret ettiler.Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç, Yunus Atay, Bülent Kanlılar, Mahmut Demirkan, İsmail Yüksel, Edirne ESOB Denetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tütüncü ve Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Aldanmaz, Edirne ESOB Disiplin Kurulu Üyesi Hüseyin Guşa ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören katıldılar.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim, Denetim ve Disiplin kurulu üyeleri Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal’ı makamında ziyaret ettiler.Ziyarette Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyeleri Erbey Kılıç, Yunus Atay, Bülent Kanlılar, Mahmut Demirkan, İsmail Yüksel, Edirne ESOB Denetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tütüncü ve Denetim Kurulu Üyesi İbrahim Aldanmaz, Edirne ESOB Disiplin Kurulu Üyesi Hüseyin Guşa ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören katıldılar.

Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Edirne Vergi Başkanı Selahattin Başkal’a iade-i ziyarette bulunduklarını belirten Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “ Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Birliğimizi ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğumuz Vergi Dairesi Başkanımıza iade-i ziyarette bulunmak üzere geldik. Vergi haftası halkımızda vergi bilincini güçlendiren çok önemli etkinlilerin yapıldığı bir hafta. Vergi Dairesi Başkanımız çok başarılı çalışmalar yapıyor. Vergi Daireleri biz esnaf ve sanatkarların Devletin sıcak yüzünü gördüğümüz kurumlar oldular. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek “Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği gibi bizim çok değer verdiğimiz kurumları ziyaret ederek esnaf önderleri ile görüş alışverişlerinde bulunduk. Bu ziyaretler sayesinde esnaf ve sanatkarların karşılaştıkları genel sorunlar yada bilgi taleplerini de giderme imkanı buluyoruz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR