ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
ESNAF BAŞKANLARI BELEDİYE BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ.
ESNAF BAŞKANLARI BELEDİYE BAŞKANI İLE BİR ARAYA GELDİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından organize edilen yemekte Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Edirne Merkez İlçe, Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanları Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile bir araya geldiler.

     Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarafından organize edilen yemekte Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyeleri ve Edirne Merkez İlçe, Lalapaşa, Süloğlu ve Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanları Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile bir araya geldiler.

     Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ oda başkanlarının Belediye Başkanı Recep Gürkan ile bir araya gelerek isteklerini ve sorunlarını iletebilmelerini amaçladıklarını belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Sayın Belediye Başkanımız Recep Gürkan ile esnaf ve sanatkarların isteklerini, sorunlarını bire bir kendisine iletmek için bir araya gelmek istiyorduk. Kendisi bizleri kırmadı ve oda başkanlarımız ile bir araya geldik. Esnaf ve sanatkarlarımızın taleplerini direk Belediye Başkanımıza iletebileceğimiz bu ortamın tekrar edilmesini temenni ediyorum.” Dedi.

     Esnaf ve sanatkar odaları başkanlarının taleplerini dinleyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bu program talebinin daha seçimler zamanı EDESOB Başkanı Emin İnağ tarafından talep edildiğini belirtti. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan “Emin Başkanım ile sık sık bir araya geliyoruz. Kendisi esnaf ve sanatkarların sorunlarını ve taleplerini bire bir anında aktarıyor. Ancak oda başkanlarımız ile bir araya gelerek sohbet ortamında dertleşmeyi bizde çok istiyorduk. Bu konuda daha seçimler zamanında Emin Başkanımın talebi olmuştu. Yoğun bir çalışma programı içerisindeyiz. Takip ettiğiniz üzere birçok proje hayata geçirdik, bir çok projenin hazırlığını tamamladık. Edirnemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını çözmek için yoğun gayretler içerisindeyiz.” Dedi.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR