ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DOC.DR.OKAN GAYTANCIOĞLU EDESOB’U ZİYARET ETTİ.
CHP EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI DOC.DR.OKAN GAYTANCIOĞLU EDESOB’U ZİYARET ETTİ.Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Aday Adayı Doc.Dr.Okan Gaytancıoğlu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Aday Adayı Doc.Dr.Okan Gaytancıoğlu Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain ile birlikte Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ziyaret eden Doc.Dr.Okan Gaytancıoğlu Milletvekili aday adaylığı ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Üniversite öğretim görevlisi olarak uzmanlığının Tarım olduğunu belirten Gaytancıoğlu “Tarım politikası uzmanı bir bilim adamı olarak çözüm üretebildiğim ancak siyasilerin bir türlü çözemediği Türkiye tarımının sorunlarının çözülmesi için çalışmak istiyorum. Edirne’mizin tüm köylerini gezmiş, bu köylerde konferanslar vermiş bir bilim adamıyım. Sorunları biliyorum. 50 yıl esnaflık yapmış bir babanın oğlu olarak esnaf ve sanatkarların sorunlarını birebir yaşadım. Esnaflarımızın sorunlarının çözümü noktasında Edirne esnafının Ankara’da sesi olmak istiyorum.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ aday adaylığı sürecinde Doc.Dr.Okan Gaytancıoğlu’na hayırlı olsun dedi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne’mizin önemli gelir kaynağı tarım sektörü. Tarım sektörü ticari hayatımızı direk etkiliyor. Doğal olarak çiftçimizde para kazanırsa esnaflarımızda kazanıyor. Esnaflarımızın en büyük sorunu AVM’ler, küçük esnaf ve sanatkarın yok olmasına sebep oluyorlar. Bizler Edirne’mizin tarım ve turizm alanında gelişmesini istiyor ve bu konuda kurum olarak çalışmalar yürütüyoruz. Seçim sürecinin tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR