ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AYHAN DEMİR’DEN EDESOB’A ZİYARET.
AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI AYHAN DEMİR’DEN EDESOB’A ZİYARET.7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne Milletvekili Aday Adayı olan Av.Ayhan Demir Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak genel seçimler öncesi Adalet ve Kalkınma Partisi Edirne  Milletvekili Aday Adayı olan Av.Ayhan Demir Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret etti.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ayhan Demir’e bu süreçte başarı diledi. Emin İnağ, bu yıl Ocak ayında yürürlüğe giren Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanunun hakkında bilgi verdi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Yürürlüğe giren Yasa ile işleyişte bulunan birçok aksaklık giderildi. Ancak tam anlamıyla ihtiyaçlarımıza çözüm olmadı. Yasa taslağında bulunan bizler için çok önemli konular maalesef yürürlüğe giren yasada yer almadı. Bu konuların başında İl genelinde açılacak işyerlerinin hangi meslekten nereye kaç işyeri açılacağı gibi hususları belirleyen Vali Başkanlığı’nda oluşturulacak komisyon maalesef bu yasada yer almadı. AVM’ler ile ilgilide esnaf ve sanatkarların sorununa bir çözüm getirmedi.” Dedi.

Aday Adaylığı sürecinde çalışmalarına devam ettiklerini belirten Ayhan Demir “7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden Milletvekili olabilmek için aday adayı olduk. Hayırlısı ile çalışmalarımızı yapıyoruz. Edirnemizin sorunlarını çözmek üzere bu göreve talip olduk. Esnaf ve sanatkarlarımız ekonomimizin temel dişlileridir. Özellikle Edirne Esnaf ve Sanatkarının sorunlarının çözümü noktasında beraber hareket edeceğiz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR