ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB VE KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ VERECEK.
EDESOB VE KOSGEB GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ VERECEK.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Edirne ESOB KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri düzenleyecek.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve KOSGEB Edirne Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel işbirliği protokolünü imzaladılar. Protokol çerçevesinde düzenlenecek eğitimler sonunda, katılımcılara “KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi” verilecek. Belge almaya hak kazanan girişimci adaylarına KOSGEB tarafından 30.000 TL. hibe 70.000TL’de faizsiz kredi olmak üzere toplam 100.000 TL.’ye kadar destek sağlanacak.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile Edirne ESOB KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri düzenleyecek.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve KOSGEB Edirne Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel işbirliği protokolünü imzaladılar. Protokol çerçevesinde düzenlenecek eğitimler sonunda, katılımcılara “KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi” verilecek. Belge almaya hak kazanan girişimci adaylarına KOSGEB tarafından 30.000 TL. hibe 70.000TL’de faizsiz kredi olmak üzere toplam 100.000 TL.’ye kadar destek sağlanacak.

İmzalanan protokol çerçevesinde açıklama yapan Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “KOSGEB ile uzun yıllardır çok güzel işbirliği çalışmaları yürütüyoruz. Edirne’de kurulu bir merkez yokken merkez kurulması için çok çaba harcadık ve başardık. Şuan KOSGEB Desteklerine Edirne Hizmet Merkezi Müdürlüğümüz aracılığı ile direk ulaşabiliyoruz. Müdürümüz Bedri Döngel ile çok önemli ve güzel çalışmalara birlikte imza attık. İmzaladığımız Girişimcilik Protokolü ile önemli bir proje daha başlatmış oluyoruz. Edirne ESOB olarak kendi işini kuracak yada gelecekte yeni bir iş kurmak isteyenlere önemli avantajlar sağlayacak olan girişimcilik eğitimlerine başlayacağız. KOSGEB tarafından verilen destekler yeni girişimcilerimize büyük avantaj sağlayacaktır. Bu eğitimlerde hedef katılımcılara proje bazlı çalışma yeteneği kazandırmaktır. 11.Mayıs.2015 – 22.Mayıs.2015 tarihleri arasında düzenlenecek eğitimlere katılmak isteyen adayları Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine başvuruda bulunacaklar. 20.Nisan.2015 tarihinden itibaren başvuruları kabul etmeye başlayacağız. Başvurular sonucu yapılacak değerlendirmenin ardından oluşturulacak sınıfımız ile eğitimlerimize başlayacağız.” Dedi.

Edirne KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel imzalanan protokol ile Edirne İlinde yeni iş kurmayı hedefleyen kişilere destek olacaklarını belirtti. KOSGEB Edirne Hizmet Merkezi Müdürü Bedri Döngel “KOSGEB olarak Edirne İlinde paydaşlarımız ile yapmakta olduğumuz Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerine Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile imzaladığımız protokol ile bir yenisini daha ekliyoruz. Edirne ESOB Hizmet binasında girişimcilik eğitimlerimize başlayacağız. Eğitimlerini başarı ile bitiren katılımcılara KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi vereceğiz. Bu aşamadan sonra yeni bir iş yeri açacak olan girişimcilerimize KOSGEB aracılığı ile destek olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR