ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SAADET PARTİSİNDEN EDESOB’A ZİYARET
SAADET PARTİSİNDEN EDESOB’A ZİYARETSaadet Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Erhan Demirkıran ve Saadet Partisi Edirne İl Yöneticileri Kadir İriş, Hüseyin Es Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret ettiler.

Saadet Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Erhan Demirkıran ve Saadet Partisi Edirne İl Yöneticileri Kadir İriş, Hüseyin Es Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret ettiler.

Saadet Partisi Edirne Milletvekili Adayı Ali Erhan Demirkıran 7.Haziran 2015 tarihinde yapılacak seçimlerde milletvekilliğine aday olduğunu belirtti. Ali Erhan Demirkıran “Büyük Birlik Partisi ile ittifak yaparak seçimlere en güçlü bir şekilde hazırlanıyoruz. İnsanlarımız milli bir seçenek görmüş oldular.Bu ittifakın iktidara yöneleceğine inanıyorum. Çünkü bu milletimizin beklediği bir olaydı. Devletin dengesi bozuk, bütçesi açık, ihracat, ithalatta büyük açıklar var. Bu denge kurulmaz ise Türkiye bu dengeyi ne kadar sürdürebilir,önümüz tıkanır. Mevcut ekonomik dengesizlik ve adaletsizlik en çok küçük esnaf ve sanatkarları olumsuz yönde etkilemektedir.”dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Saadet Partisi 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Erhan Demirkıran’a adaylığının hayırlı olmasını diledi. EDESOB Başkanı İnağ  “Zorlu bir yola çıktığınız, hayırlı olmasını diliyorum. Yapılacak seçimlerin öncelikle ülkemize, halkımıza esnaf ve sanatkarlarımıza güzel sonuçlar getirmesini umut ediyorum.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR