ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB VE KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ TAMAMLANIYOR.
EDESOB VE KOSGEB İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ TAMAMLANIYOR.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” tamamlanıyor. Eğitime katılanlara KOSGEB tarafından uygulamalı girişimcilik eğitimi sertifikası verilecek. Sertifika sahibi girişimci adayları yeni işyeri kuracakları zaman hazırlayacakları iş planı ile KOSGEB’e başvurduklarında 30.000 TL’ye kadar hibe ve 70.000 TL. faizsiz kredi imkanına hak kazanacaklar.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”  tamamlanıyor. Eğitime katılanlara KOSGEB tarafından uygulamalı girişimcilik eğitimi sertifikası verilecek. Sertifika sahibi girişimci adayları yeni işyeri kuracakları zaman hazırlayacakları iş planı ile KOSGEB’e başvurduklarında 30.000 TL’ye kadar hibe ve 70.000 TL. faizsiz kredi imkanına hak kazanacaklar.

Düzenlenen girişimcilik eğitimleri ile girişimci adaylarına KOSGEB’in imkanlarından yararlanma fırsatı sağlandığını belirten Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne ekonomisine katkı sağlayacak, güzel fikir sahibi girişimci adaylarımıza KOSGEB Edirne İl  Müdürlüğümüz ile işbirliği yaparak uygulamalı girişimcilik eğitimi düzenledik. Yeni bir işyeri açacak olan girişimcilere önemli olanaklar sunan KOSGEB Edirne İl Müdürümüz Sayın Bedri Döngel’e de tüm girişimci adaylarımız adına teşekkür ederim. Düzenlediğimiz eğitimleri başarı ile tamamlayan girişimcilerimizin aldıkları eğitimin katkısı ile ticari hayatlarında başarılı olacaklarına inanıyorum. Özellikle katılımcılarımızın bayan girişimci ağırlıklı olması bizleri daha da sevindirmiş olup, bayanlarımızın da ekonomide yer almaları Edirnemizin ekonomisine büyük katkı sağlayacaktır.” Dedi.

Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel Edirne ESOB ile işbirliği halinde düzenledikleri KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimleri sonucunda belge almaya hak kazanan girişimcileri KOSGEB olarak destek olacaklarını belirtti. Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel “KOSGEB olarak Edirnemiz de faaliyet gösteren ticaret erbaplarına destek oluyoruz. Belirlenen destek programları çerçevesinde KOSGEB olarak bizde elimizi taşın altına koyuyoruz. Edirne ESOB ile işbirliği halinde düzenlediğimiz uygulamalı girişimcilik eğitimini başarı ile bitirip, Müdürlüğümüze iş planlarını sunacak girişimcilerimize destek olacağız.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR