ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
MHP’DEN EDESOB’A ZİYARET.
MHP’DEN EDESOB’A ZİYARET.Milliyetçi Hareket Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Aday’ı Gürsel Şimşek 3.Sıra Milletvekili Aday’ı S.Cem Elkut, MHP Edirne İl Başkanı Hakan Özkan ve beraberlerindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Aday’ı Gürsel Şimşek 3.Sıra Milletvekili Aday’ı S.Cem Elkut, MHP Edirne İl Başkanı Hakan Özkan ve beraberlerindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç, Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası Başkanı Hayri Sönterler, Edirne Servis İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Nezahattin Erçetin, Edirne Pazarcılar Odası Başkanı Abdurrahman Altay, Edirne Terziler Odası Başkan Vekili Adnan Özkuru ve EDESOB’a bağlı esnaf odaları yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette Edirne Milliyetçi Hareket Partisi 1.Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Şimşek bir konuşma yaptı.

Edirne MHP 1.Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Şimşek Edirne’yi Ankara’da en iyi şekilde temsil etmek için milletvekili adayı olduğunu belirtti. Şimşek “20 Yıl doktor olarak memurluk yaptım, ayrıca uzun yıllardır çiftçilik yapıyorum. Bir şirketim var ve ticari hayatıma devam ediyorum. Yani Edirne halkının büyük kesiminin neler yaşadığını birebir çok iyi biliyorum. Halkımızın mevcut ve ileride çıkacak sorunlarını çözmek için adayım.” Dedi.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ MHP Milletvekili adaylarına hayırlı olmasını dileyerek “Edirne Esnaf ve Sanatkarının çözüm bekleyen önemli sorunları ve talepleri var. Bunların en başında kamu kurumu sosyal tesisleri ve derneklerin işletmeleri var. Bu kurumlara ait sosyal tesisler haksız rekabete yol açıyor. Ayrıca Meriç ve Tunca nehirlerinin ıslah edilmesi gerekli. Yaşanan su baskınları sebebi ile esnaf ve bölge çiftçisi mağdur oluyor. Maalesef Perakendecilik Yasası zincir marketler sorununa bir çözüm getirmedi. Edirnemiz bir turizm kenti ancak turizm alanında yetkili rehber sıkıntısı yaşıyoruz. Ayrıca otobüslerin köprülerden geçişlerine izin verilmiyor, bizim önerimiz tarihi köprülerin yanına çelik konstrüksiyonlu köprüler yapılacak ulaşım sorunun ortadan kaldırılması. Vakıf kiracısı olan esnaflarımızda yüksek ve dengesiz kiralardan dolayı mağdur olmaktadır. Biz bu sorunları ve çözüm önerilerimizi rapor halinde size sunuyoruz. Seçimlerin hayırlı olmasını diliyoruz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR