ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ 7 HAZİRAN’DA UYGULANACAK SEÇİM YASAKLARI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI.
EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ  7 HAZİRAN’DA UYGULANACAK SEÇİM YASAKLARI HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, 07 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde seçim süresince esnaf ve sanatkarları ilgilendiren yasaklar konusunda açıklama yaptı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ,  07 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde seçim süresince esnaf ve sanatkarları ilgilendiren yasaklar konusunda açıklama yaptı.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “7 Haziran 2015 Pazar günü  gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Edirne İl Emniyet Müdürlüğünce Birliğimize gönderilen yazı ile Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı’nın 19/04/2015 tarih ve 703 sayılı karar ile alınması gereken önlemler bildirilmiştir. İlgili karar çerçevesinde 25.Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde seçim süresince alkollü içki satılmasının yasak olduğu ayrıca kahvehane, kıraathane ve internet kafe gibi umuma açık eğlence yerlerinin kapalı kalacağı ve eğlence niteliği taşıyan lokantalarda sadece yemek verilebileceği bildirilmiştir.” Dedi.

Seçim günü belirtilen karar doğrultusunda hareket edilmesi gerektiğini belirten  Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diledi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR