ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
RAMAZAN PİDESİNE ZAM YOK.
RAMAZAN PİDESİNE ZAM YOK.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ birkaç gün içinde başlayacak olan Ramazan Ayı’nın hayırlı olmasını diledi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez yiyeceği olan ramazan pidesine bu yıl zam yapılmayacağını açıkladı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ birkaç gün içinde başlayacak olan Ramazan Ayı’nın hayırlı olmasını diledi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez yiyeceği olan ramazan pidesine bu yıl zam yapılmayacağını açıkladı.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ yaklaşan Ramazan Ayı’nın vazgeçilmez yiyeceklerinden olan ramazan pidesinin geçen seneki fiyat ve gramaj ile satılacağını bildirdi. EDESOB Başkanı Emin İnağ “Fırıncı esnaflarımızın kayıtlı oldukları odalardan Birliğimize gelen tarife taleplerinde Ramazan Pidesine zam isteği olmadı. Ramazan ayının vazgeçilmez yiyeceklerinden olan Ramazan Pidesi bu yıl zamsız olarak satılacak. Ayrıca gramajında da bir değişiklik olmayacak. Geçen yıl olduğu gibi 300 gr. bol susamlı  ramazan pidesi 1,5 TL.,  300 gr. yumurtalı ramazan pidesi 1,75 TL.’ye satılacak.” dedi.

Ramazan Ayı’nın hayırlı olmasını dileyen Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Edirne İl genelinde ramazan pidesi fiyatında zam yapılmayarak fırıncı esnaflarımızda ramazan ayında vatandaşlarımıza bir katkı sağlamış oldu” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR