ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “EN İYİ REKLAMI MUTLU MÜŞTERİ YAPAR”
EMİN İNAĞ “EN İYİ REKLAMI MUTLU MÜŞTERİ YAPAR”Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne’nin önemli gelir kaynaklarından olan turizm konusunda açıklamalarda bulundu.

         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne’nin önemli gelir kaynaklarından olan turizm konusunda açıklamalarda bulundu.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ bacasız sanayi olarak nitelendirilen turizm konusunda ilimizin önemli atılımlar gerçekleştirdiğini belirterek Edirne ekonomisinde turizmin önemli bir yer tuttuğunu belirtti. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Kırkpınar gibi dünyanın sayılı organizasyonlarından birine ev sahipliği yapan, Selimiye Camii başta olmak üzere yüzlerce tarihi esere sahip Edirne’de turizm gelirlerinin arttırılması için başta Valiliğimiz ve Belediyemiz olmak üzere tüm kurumlarımız yoğun çalışmalar yapıyor.” dedi. Bu çerçevede turizmin getirilerinden direk yararlanan esnaf ve sanatkarlarımızın da işlerinde özenli ve dikkatli olmaları gerektiğini belirten Emin İnağ “Esnaflarımızın müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olmaları gerekli. Özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmelerimizin fiyat tarifelerini müşterilerin görecekleri bir yere asmaları ayrıca masalara koyacakları menülerde de fiyatları mutlaka yazmaları gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki en iyi reklamı mutlu müşteri yapar.” Dedi.

          Özellikle fiyat tarifeleri ve fiyatların yazılı olduğu menüler konusuna dikkat çeken Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “İşletmelerimiz kayıtlı oldukları odalarca verilen tarifelere dikkat etmek zorundadırlar. Bu hususta yapılacak denetimlerde cezai duruma düşmemek için esnaflarımızın hassas davranacaklarına eminim.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR