ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ “BİR KARPUZ’DA SEN AL” KAMPANYASINA DESTEK VERDİ.
 EDESOB BAŞKANI EMİN İNAĞ “BİR KARPUZ’DA SEN AL” KAMPANYASINA DESTEK VERDİ.Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ bölge çiftçimizin yaptığı üretim ile ekonomimizin temel direği olduğunu belirterek çiftçilerimiz tarafından bu yıl yüksek verim ve yüksek kalitede üretilen karpuza dikkat çekti.

         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ bölge çiftçimizin yaptığı üretim ile ekonomimizin temel direği olduğunu belirterek çiftçilerimiz tarafından bu yıl yüksek verim ve yüksek kalitede üretilen karpuza dikkat çekti.

          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Edirne Belediyesi tarafından başlatılan “Bir Karpuz’da Sen Al” kampanyasına destek verdi. Emin İnağ “Trakya Bölgesinin ekonomisine en büyük katkıyı veren çiftçilerimize destek olmamız gerekli. Özellikle bu yıl üretilen karpuzların yerelde tüketilmesi ve çiftçilerimize destek olunması ekonomiye çift yönlü katkı verecektir. Yerel ürünlerin tüketilmesi paranın yerelde kalmasını sağlayacağı gibi yerel üreticilerimizin kazancı yine esnafımıza dönecektir. Edirne Belediye Başkanlığımızca başlatılan bir karpuzda sen al kampanyasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Kampanyaya destek olarak hem kaliteli ürünleri tüketmiş olacağız hemde yerel ekonomimize katkı sağlayacağız.” dedi.

          EDESOB Başkanı Emin İnaüğ, Edirne’de faaliyet meyve ve sebze satışı yapan esnaflarımıza da büyük katkı sağlayacak olan bu kampanya sayesinde yerel üretimin de ön plana çıkarılacağını belirtti.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR