ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
CHP HEYETİNDEN EDESOB’A ZİYARET.
CHP HEYETİNDEN EDESOB’A ZİYARET.Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil ve Dursun Çiçek, Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ve CHP Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş ile beraberlerinde heyet Edirne ESOB’u ziyaret ettiler.

           Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekilleri Bihlun Tamaylıgil ve Dursun Çiçek, Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan, CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt ve CHP Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş ile beraberlerinde heyet Edirne ESOB’u ziyaret ettiler.

            Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Edirne ESOB Başkan Vekili Mehmet Özkan, Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç, Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören hazır bulundular. Cumhuriyet Halk Partisi’nin 07.Haziran.2015 tarihinde yapılan genel seçimlerin ardından izlediği politika ve koalisyon hükümeti çalışmaları hakkında bilgi veren CHP Milletvekilleri esnaf ve sanatkarların mevcut durumdaki düşüncelerini ve taleplerini sordular.

            Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ esnaf ve sanatkarların birçok sorunu olduğunu ancak şuan en önemli konunun son günlerde yaşanan terör olayları olduğunu belirtti. EDESOB Başkanı Emin İnağ “Esnaf ve sanatkarlarımızın AVM’ler , kamu kurumu sosyal tesisleri gibi önemli sorunlar bulunmaktadır. Ancak şuan için bizim en önemli gündemimiz ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarıdır. Maddi olaylardan ziyade manevi olaylar bizleri çok üzmektedir. Umuyorum ki bu sorunlar en kısa sürede çözülür.” Dedi. Edirne ESOB Başkan Vekili ve Edirne İnşaat Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan ve Edirne ESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Erbey Kılıç oda üyelerinin durumları hakkında bilgi verdiler ve sorunları dile getirdiler.

            Bir seçim sürecine girildiğini belirten CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil “Cumhuriyet Halk Partisi olarak oluşturduğumuz heyetler vasıtası ile İl İl gezerek halkımızın görüş ve önerilerini dinliyoruz. Genel Politikalarımızı anlatarak halkımızın taleplerini dinliyoruz.” Dedi.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR