ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
Mal Alımı için ihale ilanı.
Mal Alımı  için ihale ilanı.Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Trakya Kalkınma Ajansı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek (Önce İnsan) Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Edirne’de Konfeksiyon alanında vasıflı eleman eğitim merkezi konfeksiyon makineleri alımı için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Trakya Kalkınma Ajansı Sosyo-Ekonomik Kalkınma Mali Destek (Önce İnsan)  Programı kapsamında sağlanan mali destek ile  Edirne’de  Konfeksiyon alanında vasıflı eleman eğitim merkezi konfeksiyon makineleri alımı  için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

 

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası http://www.edesob.org.tr ve http://www.trakyaka.org.tr/ internet adreslerinden görülebilir. Ancak, İhale Dosyası Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Dilaverbey Mh. Cumhuriyet Cd. No:14 K:2 Kaleiçi/EDİRNE  adresinden temin edilebilir.

 

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 02/11/2015  ve saat:15:30.

 

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.edesob.org.tr  ve www.trakyaka.org.tr  de yayınlanacaktır.

 

Teklifler, 02/11/2015 tarihinde, saat  15:30’da ve  Edirne Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Dilaverbey Mh. Cumhuriyet Cd. No:14 K:2 Kaleiçi/EDİRNE  adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

 

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR