ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
EMİN İNAĞ “ÜLKEMİZİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZAMAYACAKLAR.”
EMİN İNAĞ “ÜLKEMİZİN BÜTÜNLÜĞÜNÜ BOZAMAYACAKLAR.”Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Ankara’da yaşanan Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısını kınadığını belirterek “ Yapılan bu hain ve kalleşçe saldırıda hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

         Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Ankara’da yaşanan Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısını kınadığını belirterek “ Yapılan bu hain ve kalleşçe saldırıda hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Ülkemizin huzurunu kaçırmak, ülke bütünlüğümüzü bozmak için yapılan kanlı terör eylemleri hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ankara’da çeşitli sendikalar ve meslek örgütleri tarafından düzenlenen demokratik bir eyleme haince yapılan saldırı sonucu onlarca canımız gitmiş, yüzlerce insanımız yaralanmıştır. Kanla beslenen terör örgütlerinin yaptıkları bu hain saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.” Dedi.

          Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kanlı saldırıda yaralanan ve tedavi altında olan vatandaşlarımızın en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını dilerim. Edirne’den eyleme katılmak üzere Ankara’ya giden temsilcilerimize de geçmiş olsun diliyorum.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR