ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
SAADET PARTİSİ EDİRNE 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI ALİ DEMİRKAN’DAN EDESOB’A ZİYARET.
SAADET PARTİSİ EDİRNE 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI ALİ DEMİRKAN’DAN EDESOB’A ZİYARET.1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Demirkıran ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.

        1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Saadet Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Demirkıran ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.

          Genel seçimler öncesi seçim çalışmaları kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret eden Saadet Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Demirkıran Edirne’nin sorunlarının çözümü için aday olduğunu belirtti. Demirkıran “ Seçim çalışmalarımıza hazırlısı ile başladık. Bu kapsamda Edirne’mizin ekonomisinin en önemli yapı taşlarından olan esnaf ve sanatkarlarımızı sürekli ziyaret ediyoruz. Sıkıntıları dinliyor ve yaptığımız tespitlere çözüm önerileri hazırlıyoruz. Önümüzdeki dönem yapılacak Genel Seçimlerde Edirne’nin sorunlarını bilen, çözümler üretmiş ve bu sorunları çözecek birisi olarak aday olduk.” Dedi.

          Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Saadet Partisi Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Ali Demirkıran’a adaylık sürecinin  hayırlı olmasını diledi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Önümüzdeki genel seçimler oldukça önemli. Ülkemiz için hayırlısı olmasını diliyorum. Edirne İlinde aday olan siz değerli milletvekili adaylarına da  başarılar diliyorum. Sayın Ali Demirkıran Bey esnaf ve sanatkarlar ile sürekli iletişim halinde olan sevdiğimiz bir arkadaşımız. Adaylığın kendisi için hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR