ANASAYFA
KURUMSAL
HABERLER
DUYURULAR
ETİK KURULU
BİLGİ EDİNME
BAŞVURU FORMLARI
GALERİ
İLETİŞİM
Haberler
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI EDESOB’U ZİYARET ETTİ.
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI EDESOB’U ZİYARET ETTİ.1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Milletvekilleri, MHP Edirne İl Başkanı ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.

        1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Milletvekilleri, MHP Edirne İl Başkanı ve beraberindeki heyet Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı ziyaret etti.

          Genel seçimler öncesi seçim çalışmaları kapsamında Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret eden MHP Edirne 1.Sıra Milletvekili Adayı Dr.Gürsel Şimşek 2.Sıra Adayı Milletvekili Adayı Hüseyin Ülker 3.Sıra Adayı Nehir Çakar, MHP Edirne İl Başkanı Hakan Özkan ve beraberlerindeki heyet Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler. 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak seçimlerde Edirne’nin sorunlarını çözmek ve taleplerini Ankara’da dile getirmek için aday olduklarını belirten MHP 1.Sıra Milletvekili Adayı Dr.Gürsel Şimşek “Parti olarak seçim beyannamemiz ve çalışma programımız Ülkemizin ihtiyacı olan konuları çözecektir. Esnaf ve sanatkarlarımızın sorunları en önemli gündem maddelerimiz arasında yer alıyor. Özellikle Emin Başkan’ımın sürekli dile getirdiği AVM’ler konusunda, bu yıl çıkarılan ve esnafın hiçbir sorununu çözmeyen AVM yasasını esnafın haklarını koruyacak şekilde yeniden düzenleyeceğiz. Esnaf ve sanatkarlarımıza çeşitli vergi avantajları sağlayacağız dedi.”

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Önümüzdeki genel seçimler oldukça önemli. Ülkemiz için hayırlısı olmasını diliyorum. Edirne İlinde aday olan siz değerli milletvekili adaylarına da  başarılar diliyorum. Türkiye genelinde esnaf ve sanatkarlarımızın çok önemli sorunları var bu sorunların çözülmesi konusunda sizlerin desteklerini bekliyoruz.” Dedi.

İÇERİKLE İLGİLİ FOTOĞRAFLAR